دانشگاه طب باکو آذربایجان


» رجیستر مدت اقامت ویزای آذربایجان

 رجیستر مدت اقامت ویزای آذربایجان

ثبت اقامت در باکو آذربایجان
همچنین یادآور می شود اگر قصد اقامت برای بیشتر از ۱۵ روز را دارید می‌بایستی در ۷۲ ساعت نخست ورود به این کشور طبق قوانین، اقامت خود را در سامانه اداره مهاجرت ثبت نمایید. برای اقامت زیر ۱۵ روز نیازی به رجیستر ندارید.
یکی از نکات سفر به باکو آذربایجان با انواع ویزای باکو آذربایجان،ثبت اقامت شما در اداره مغراضیا می باشد.دقت داشته باشید که با توجه به قوانین کشور جمهوری آذربایجان تمامی افرادی که با ویزاهای توریستی و سایر ویزاها وارد کشور جمهوری آذربایجان می شوند در صورت اقامت بیشتر از ۱۵ روز می‌بایست از لحظه ورود به کشور جمهوری آذربایجان تا حداکثر ۱۵ روز اقامت خود را ثبت نمایند.اگر اقامت شما در باکو آذربایجان کمتر از ۱۵ روز می‌باشد نیاز به رجیستر در اداره مغراضیا ندارید ولی اگر می خواهید ۱۵ روز و یا بیشتر در باکو آذربایجان با هر نوع ویزای باکو آذربایجان اقامت داشته باشید حتما اقامت خود را رجیستر نمایید.در غیر اینصورت هنگام خروج از کشور جمهوری آذربایجان در مرزها از خروج شما جلوگیری شده و می بایست جریمه پرداخت نمایید.

نحوه ثبت اقامت/رجیستر در باکو آذربایجان
۱- اگر در هتل به مدت ۱۵ روز و یا بیشتر اقامت خواهید داشت در همان لحظه ورود از طریق رسپشن هتل درخواست رجیستر خود را در اداره مهاجرت اعلام نمایید و رسید ثبت‌نام خود را نگه داشته تا در هنگام خروج از کشور جمهوری آذربایجان به افسر گیت نشان دهید.
۲- اگر بعنوان میهمان در خانه به مدت ۱۵ روز و یا بیشتر اقامت خواهید داشت در همان روز اول به همراه میزبان خود با همراه داشتن مدارک هویت میهمان و میزبان به اداره مهاجرت مراجعه نمایید.
۳- اگر مدت زمان اقامت شما کمتر از ۱۵ روز خواهد بود نیاز به رجیستر یا ثبت اقامت نخواهید داشت.« سایت‌های خدماتی گروه‌های دانشجویی زیرمجموعه آذطب »

همین حالا می‌توانید آگهی خود را در آذطب ثبت کنید، از کترینگ آذطب سفارش غذا بدهید، محل اقامت و تور موردنظر را رزرو و ترانسفر خود را به ثبت برسانید

کلیه خدمات اطلاع‌رسانی و تهیه گزارشات و پشتیبانی و سایر امکانات تحصیلی در پورتال آذطب رایگان بوده و تنها خدمات و محصولات زیرمجموعه‌ها شامل هزینه هستند

🏠 اسکان 🚖 ترانسفر 🌍 تورلیدر 🎫 بلیـت 📌 نیازمندی 🏪 فروشگاه 🍳 کترینگ