دانشگاه طب باکو آذربایجان


» قوانین پورتال

 قوانین عمومی عضویت و فعالیت در پورتال آذطب

برای شروع فعالیت در پورتال آذطب، برای برقراری ارتباط و حفظ تعامل دانشجویان و صدها نفر از مردم با ادیان و اعتقادات مختلف، و بسیاری از میهمانان و کاربران عادی پورتال در استفاده از امکانات و اشتراکات، شما مؤظف هستید به یک سری از قوانین پورتال عمل کنید.

شما را توصیه به رعایت این قوانین می‌کنیم:
- عضویت در پورتال آذطب و استفاده از مطالب عمومی رایگان بوده و مبلغی بابت عضویت از شما دریافت نمی‌شود. لذا از پرداخت مبلغ عضویت به سودجویان اکیدا خودداری فرمایید. 
- در هنگام تکمیل فرم عضویت با حروف انگلیسی از کلمات مناسب، خوانا، بدون درج فاصله و کاراکترهای غیرمجاز و ترجیحا از نام‌خانوادگی خود جهت انتخاب نام‌کاربری استفاده کنید. در صورت مشاهده کلمات نامناسب، اشتراک كاربر در اولين فرصت حذف شده و دسترسی ایشان به پورتال آذطب مسدود می‌شود.
- در هنگام تعيين تصویر پروفایل کاربری از تصویر چهره خود استفاده کنید و حجم فایل تصویر بایستی حداکثر ۴۰۰KB باشد.
- کاربران در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پيام‌های خود باید از يک موضوع مناسب استفاده نمايند. اين موضوع بایستی در رابطه با سوال، مشکل و يا پيغام ايشان باشد. 
- پورتال آذطب با دقت و کوشش فراوان پشتیبانی خود را سازماندهی میکند و هرگونه فروش و استفاده تجاری از مطالب و فایل‌های آذطب غیرمجاز بوده و استفاده از مطالب پورتال آذطب و چاپ و تکثیر آن با ذکر منبع بلامانع است.
- نمایش مطالب و مقالات هر دانشجو یا کاربر در پورتال آذطب به معنای تایید آن نیست و مسئولیت آن بر عهده خود نویسنده مطلب می‌باشد.
- توهین به هر شخص، نژاد، قوم و زبان در تمامی بخش‌های پورتال  اعم از پیام‌های خصوصی و کامنت مطالب ممنوع بوده و با گزارش کاربران و پشتیبانان پورتال باعث مسدود شدن کاربر خواهد شد.
- حدالامکان از بحث‌های تفرقه‌انگیز بین اقوام و طرح مطالبی که موجب ایجاد تنش بین اعضای پورتال می‌گردد خودداری شود.
- آذطب خود را ملزم به حفاظت از حریم شخصی کاربران می‌داند؛ به اطلاعات خصوصی دانشجویان و کاربرانی که از خدمات پورتال آذطب استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن مراقبت می‌کند. لطفا درصورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را سریعا از طریق کانال‌های ارتباطی با ما درمیان بگذارید. 

در صورتی که شخصی خارج از قوانین پورتال آذطب عمل کند نام کاربری و آدرس آی‌پی شخص خاطی مسدود و از عضویت و دسترسی مجدد ایشان به پورتال آذطب ممانعت بعمل خواهد آمد.

« سایت‌های خدماتی گروه‌های دانشجویی زیرمجموعه آذطب »

همین حالا می‌توانید آگهی خود را در آذطب ثبت کنید، از کترینگ آذطب سفارش غذا بدهید، محل اقامت و تور موردنظر را رزرو و ترانسفر خود را به ثبت برسانید

کلیه خدمات اطلاع‌رسانی و تهیه گزارشات و پشتیبانی و سایر امکانات تحصیلی در پورتال آذطب رایگان بوده و تنها خدمات و محصولات زیرمجموعه‌ها شامل هزینه هستند

🏠 اسکان 🚖 ترانسفر 🌍 تورلیدر 🎫 بلیـت 📌 نیازمندی 🏪 فروشگاه 🍳 کترینگ