دانشگاه طب آذربایجان / کارگزار رسمی و مستقیم باکو


» فرم ارزیابی و اخذ پذیرش تحصیلی دانشگاه طب باکو

 فرم ارزیابی و اخذ پذیرش تحصیلی دانشگاه طب باکو

چنانچه تمایل دارید برای تحصیل در دانشگاه طب باکو اقدام کنید، فرم ارزیابی و اخذ پذیرش را تکمیل و برای ما ارسال کنید. ما در سریعترین زمان ممکن یا از طریق ایمیل و یا تلفنی با شما تماس خواهیم گرفت و نتیجه ارزیابی و بررسی‌های لازم طبق شرایط برای موفقیت در پذیرش را به شما اعلام می‌کنیم.
- پروسه وریفای ثبت‌‎نام شما تا زمانی که اقدام به ارسال اسناد و مدارک ننموده‌اید بصورت معلق تلقی شده و هرلحظه ممکن است از طرف دپارتمان رسیدگی به روند ثبت‌نام دانشجویان خارجی دانشگاه طب باکو لغو و انصراف شما اعلام شود.
- اولویت مصاحبه ورودی با افرادی است که لیست اسامی آنها بعلاوه مدارک ترجمه و تایید شده در وقت مقرر در دپارتمان دانشجویان خارجی در دست اجرا باشد. لذا ضروری است حداقل یک هفته قبل از تاریخ شروع پذیرش با آذطب در ارتباط باشید.
- مهمتر از همه با آذطب صادق باشید تا درصورت نقصان اسناد و مدارک، در اسرع وقت راهکارها و راهنمایی‌های لازم بمنظور گردآوری و تجمیع آن و در صورت عدم امکان تحویل بموقع اسناد رایزنی برای ارائه اسناد موقت تا زمان استرداد مدارک از سازمان‌های آموزشی مربوطه و تحویل مدارک اصلی در اسرع وقت به دانشگاه از طرف مشاورین آذطب برایتان درنظر گرفته شود.
- قبل از اقدام به تکمیل فرم پذیرش اطمینان حاصل کنید که وارد حساب کاربری خود در پورتال آذطب شده‌اید، عضویت شما در پورتال آذطب به این دلیل الزامیست که اطلاعیه‌ها و نتایج پروسه پذیرش و پیامهای ضروری را از طریق منوی کاربری مشاهده خواهید کرد و در صورت اپلای پذیرش، تعیین وقت مصاحبه، پیام‌های کسر و یا نقصان مدارک و سایر اطلاع‌رسانی‌ها از همین طریق اعلام شده و همچنین در طول مدت تحصیل تنها از طریق ورود به حساب کاربری خود از تمامی امکانات و خدمات دانشجویی بهره‌مند خواهید شد.

مراحل تکمیل فرم اخذ پذیرش:
* حساب کاربری خود را با عضویت در پورتال آذطب ایجاد کنید.
* اطلاعات فرم پذیرش را با دقت و به زبان انگلیسی تکمیل کنید.
* نسخه‌های اسکن شده از اسناد را با کیفیت مطلوب بارگزاری کنید. 
* شرایط پذیرش را با دقت بخوانید. رضایت شما یک ابزار قانونی است. 
* اطلاعات مربوط به سوابق تحصیلی را واقعی و بر اساس اسناد و مدارک موجود تکمیل کنید. 
* مشخصات فردی خود را دقیقا به همان شکل نوشتاری موجود در گذرنامه که به زبان انگلیسی درج شده است تکمیل کنید. 
* پس از اپلای اطلاعات فرم پذیرش در دفتر دپارتمان بین‌الملل، به هیچ‌وجه اجازه تغییر در جزئیات پرونده را نخواهید داشت. در انتخاب رشته‌ی تحصیلی و زبان آموزش بسیار محتاطانه و مطمئن عمل کنید.

درصورت مواجهه‌ با خطای فنی یا موانع احتمالی که مانع تکمیل فرم شود، سریعا با پشتیبانی آذطب و یا مشاور راهنمای خود تماس بگیرید.

« سایت‌های خدماتی گروه‌های دانشجویی زیرمجموعه آذطب »

همین حالا می‌توانید آگهی خود را در آذطب ثبت کنید، از کترینگ آذطب سفارش غذا بدهید، محل اقامت و تور موردنظر را رزرو و ترانسفر خود را به ثبت برسانید

کلیه خدمات اطلاع‌رسانی و تهیه گزارشات و پشتیبانی و سایر امکانات تحصیلی در پورتال آذطب رایگان بوده و تنها خدمات و محصولات زیرمجموعه‌ها شامل هزینه هستند

🏠 اسکان 🚖 ترانسفر 🌍 تورلیدر 🎫 بلیـت 📌 نیازمندی 🏪 فروشگاه 🍳 کترینگ