دانشگاه طب آذربایجان / کارگزار رسمی و مستقیم باکو


» صدور بیمه دانشجویی آذربایجان تا سقف ۵۰ هزار یورو

 صدور بیمه دانشجویی آذربایجان تا سقف ۵۰ هزار یورو

کلیه متقاضیان سفر های خارجی، اعم از این که قصد گردش و سیاحت داشته یا جهت تحصیل کشور را ترک می کنند لازم است ابتدا از قوانین آن کشور در مورد بیمه اطلاع کامل کسب نمایند زیرا ممکن است کشور مقصد آنها قوانین خاصی در این مورد داشته باشد. برای مثال مطابق قوانین اتحادیه اروپا، کلیه اشخاصی که بنا به هر دلیلی به اروپا سفر می کنند لازم است در تمام طول مدت اقامت خود تحت پوشش بیمه درمانی باشند. لذا اگر قصد تحصیل در کشور آذربایجان را دارید باید بدانید که دانشجویان در طول دوره تحصیل از مزایای بیمه دانشگاهی و دولتی بی‌نصیب بوده و  در صورت بروز حادثه به ناچار متحمل هزینه‌های گزاف خواهند شد. به همین خاطر تهیه و صدور بیمه معتبر و بین‌المللی یکی از مهمترین دغدغه‌های مهاجرتی و تحصیلی دانشجویان ایرانی ساکن کشور آذربایجان بوده و همواره از اهمیت بالایی برخوردار است. 
در حقیقت بیمه مسافرتی دانشجویی برای دانشجویان، اساتید و محققانی طراحی شده که در طول مدت تحصیل، فرصت مطالعاتی و فوق دکترا (Postdoctoral research) از طرف دانشگاه تحت پوشش بیمه‌ای قرار نمی‌گیرند. سقف تعهدات هزینه‌های پزشکی در بیمه دانشجویی ۵۰،۰۰۰ یورو است.
بیمه ویزای تحصیلی امکانات زیادی را برای دانشجویان خارج از کشور فراهم می‌کند. با استفاده از بیمه ویزای تحصیلی، دانشجویان می توانند با اطمینان خاطر و با پشتیبانی کامل از لحاظ هزینه موارد پیش بینی نشده‌ای همچون بخش پزشکی و درمانی و… در طی مدت اقامت تحصیلی در کشور مقصد به ادامه تحصیل خود بپردازد. این نوع بیمه جهت اخذ ویزای تحصیلی در بسیاری از سفارتخانه‌ها جزء بخش‌های الزامی می‌باشد و در واقع گرفتن مجوز ویزا در بسیاری از مراکز تحصیلی منوط به ارائه بیمه نامه معتبر می‌باشد.

انواع بیمه و تعرفه ویزای تحصیلی و دانشجویی
بیمه ویزای تحصیلی می تواند در بخش های مختلفی بیمه شده را پشتیبانی نماید از جمله:
پرداخت بخش درمانی و پرداخت بخش حقوقی و مسائل مربوط به بخش تحصیلی فرد بیمه شده را تامین نماید. فرد دانشجو با توجه به نوع کشور مقصد جهت اقامت محل تحصیل و مقدار هزینه هایی که در آن کشور امکان دارد او را متحمل هزینه کند می تواند نوع پوشش بیمه ای مناسبی را جهت ویزای تحصیلی انتخاب کرده و از امکانات آن در طی دوران تحصیل بهره مند شود. این نوع بیمه می تواند هم به صورت انفرادی به فرد و چناچه با همسر و فرزندان قصد اقامت جهت تحصیل را دارد برای اعضای خانواده را فراهم کرده و پشتیبانی خوب و امنیت خاطر را برای شما در طی دوران تحصیل در خارج از کشور فراهم نماید.
هزینه بیمه دانشجویی جهت متقاضیان تحصیل اروپا و آذربایجان با ارز یورو و بسته به مدت زمان بیمه و نوع آن می‌تواند مبالغ متفاوتی داشته باشد. هر مدت زمان و پلن تعرفه‌ای را که انتخاب نمایید بیمه شما شامل سه حالت Standard و Comfort و یا Premium می‌شود. جهت کسب اطلاع از هزینه بیمه موردنظر خود، به فرم ثبت و صدور بیمه در ذیل رجوع و تاریخ شروع بیمه، مدت و تاریخ پایان بیمه و نوع آن (Standard و Comfort و یا Premium) را انتخاب نمایید و پس از وارد کردن این اطلاعات در فرم مربوطه مبلغ نهایی قابل پرداخت را مشاهده نمایید.

« سایت‌های خدماتی گروه‌های دانشجویی زیرمجموعه آذطب »

همین حالا می‌توانید آگهی خود را در آذطب ثبت کنید، از کترینگ آذطب سفارش غذا بدهید، محل اقامت و تور موردنظر را رزرو و ترانسفر خود را به ثبت برسانید

کلیه خدمات اطلاع‌رسانی و تهیه گزارشات و پشتیبانی و سایر امکانات تحصیلی در پورتال آذطب رایگان بوده و تنها خدمات و محصولات زیرمجموعه‌ها شامل هزینه هستند

🏠 اسکان 🚖 ترانسفر 🌍 تورلیدر 🎫 بلیـت 📌 نیازمندی 🏪 فروشگاه 🍳 کترینگ