دانشگاه طب باکو آذربایجان


» شارژ حساب‌های PayPal Mastercard Visa

 شارژ حساب‌های PayPal Mastercard Visa

آذطب می‌تواند کارت های متفرقه صادر شده از کمپانیهای دیگر را برای شما شارژ کند. اگر ویزا کارت و یا مسترکارت شما از نوع دبیت است میتوانید درخواست دهید تا شارژ شما را انجام دهیم.
با توجه به اینکه ویزا یا مسترکارت شما از چه بانکی و از چه کشوری صادر شده است این کار ممکن است بین ۱ الی ۳ روز کاری زمان ببرد. کارتهای ویزا و مسترکارتی که همینک در کشور هستند اکثرا از کشورهای همسایه صادر شده است که آذطب میتواند آنها را شارژ کند.


پنل مدیریت حساب و تراکنش‌ها
شما می توانید با استفاده از فرم زیر وارد پنل کارت خود شوید تا موجودی و تراکنش های کارت خود را به صورت آنی مشاهده نمایید. لطفاً دقت نمایید که در این فرم، ایمیل شما همان ایمیلی است که در فرم خرید ویزا کارت برای ما ارسال نموده اید. اگر پسورد خود را فراموش کرده اید از گزینه Forgot Your Password برای بازیابی رمز جدید استفاده نمایید. در صورتی که قبلا ویزا کارت تهیه نموده اید و اولین بار است که می خواهید وارد پنل شوید گزینه First Time Logging in را انتخاب نموده، در این حالت براِی ایمیلی که وارد خواهید کرد از طرف سایت emoney ایمیلی حاوی لینک فعالسازی ارسال می شود.سپس پسورد جدید را تعریف نموده و سپس در پنل لاگین می نمایید. دقت نمایید تمام مراحل را باید از یک سیستم و مرورگر انجام دهید. 


* پس از لاگین در پنل ، شماره سریالهای کارت های قبلی خود را در قسمت Add a New Card وارد نمایید. و در قسمت Personal Information اطلاعات شخصی خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید گزینه های Name، Email و Date of Birth قابل تغییر نیست. 
در قسمت Address Line 1 ، Address Line 2، City، State/Province، Postal/Zip Code و Country اطلاعاتی که در قالب pdf برای شما ارسال شده است را وارد نمایید. در صورتی که جدیدا ویزا کارت تهیه نموده‌اید، تمام این مراحل توسط آذطب انجام می‌شود. 

« سایت‌های خدماتی گروه‌های دانشجویی زیرمجموعه آذطب »

همین حالا می‌توانید آگهی خود را در آذطب ثبت کنید، از کترینگ آذطب سفارش غذا بدهید، محل اقامت و تور موردنظر را رزرو و ترانسفر خود را به ثبت برسانید

کلیه خدمات اطلاع‌رسانی و تهیه گزارشات و پشتیبانی و سایر امکانات تحصیلی در پورتال آذطب رایگان بوده و تنها خدمات و محصولات زیرمجموعه‌ها شامل هزینه هستند

🏠 اسکان 🚖 ترانسفر 🌍 تورلیدر 🎫 بلیـت 📌 نیازمندی 🏪 فروشگاه 🍳 کترینگ