دانشگاه طب باکو آذربایجان


» تعیین وقت مصاحبات سفارتی

 تعیین وقت مصاحبات سفارتی

وقت سفارت یا Embassy appointment یا وقت مصاحبه سفارت های مختلف،یکی از مراحل مهم اخذ ویزا برای کشورهای مختلف است.افرادی که قصد اخذ ویزا دارند،باید نسبت به اخذ وقت مصاحبه در سفارت مورد نظر اقدام کرده و در فرصتی که تا وقت سفارت تعیین شده از سوی کنسولگری یا سفارت کشور مد نظر به آنها داده شده است،مدارک مورد نیاز را برای اخذ ویزا آماده کرده و نسبت به اخذ ویزا اقدام کنند.
وقت سفارت انواع مختلفی دارد که با توجه به هدف سفر شما تعیین می‌گردد. شما می‌توانید وقت سفارت توریستی، تجاری، بازدید از خانواده، تحصیلی و… را دریافت کنید. مدت زمان نوبت وقت سفارت با توجه به مقصد مورد نظر شما متغییر است. در حال حاضر وقت سفارت کشورهای ایتالیا، اسپانیا، فرانسه، بلژیک، فنلاند به صورت فوری ارائه می‌شود و وقت سفارت سایر کشورها مانند آلمان، هلند، مجارستان، اتریش و … به صورت عادی و با قیمت کمتر دریافت می‌گردد.
تقریبا تمامی متقاضیان دریافت ویزای کشورهای آمریکایی و اروپایی، باید پیش از هر چیز اقدام به تکمیل اپلیکیشن فرم و تعیین وقت سفارت نمایند. مشاورین ما در تکمیل فرم، اخذ وقت مصاحبه ، پرداخت هزینه های مرتبط با سفارت و تکمیل و ترجمه مدارک موردنیاز ویزا، شما را یاری خواهند کرد.

دریافت وقت سفارت
برای دریافت نوبت سفارت آلمان شما باید اسکن پاسپورت و اطلاعات تماس و آدرس خود را برای ما ارسال کنید.

حضور در سفارت
در روز مصاحبه باید در زمان تعیین شده در سفارت آلمان حاضر شوید. به همراه داشتن مدارک و هزینه پرداختی سفارت الزامی است.

« سایت‌های خدماتی گروه‌های دانشجویی زیرمجموعه آذطب »

همین حالا می‌توانید آگهی خود را در آذطب ثبت کنید، از کترینگ آذطب سفارش غذا بدهید، محل اقامت و تور موردنظر را رزرو و ترانسفر خود را به ثبت برسانید

کلیه خدمات اطلاع‌رسانی و تهیه گزارشات و پشتیبانی و سایر امکانات تحصیلی در پورتال آذطب رایگان بوده و تنها خدمات و محصولات زیرمجموعه‌ها شامل هزینه هستند

🏠 اسکان 🚖 ترانسفر 🌍 تورلیدر 🎫 بلیـت 📌 نیازمندی 🏪 فروشگاه 🍳 کترینگ