دانشگاه طب باکو آذربایجان


» سامانه پیامکی خدمات اطلاع‌رسانی

 سامانه پیامکی خدمات اطلاع‌رسانی

به منظور تسهیل اطلاع­‌رسانی سریع و به موقع اخبار و برنامه‌های  مهم آذطب، اعلام وضعیت هر متقاضی به وی و درواقع برقراری ارتباط سریعتر متقاضیان محترم با آذطب، سامانه پیام کوتاه آذطب راه‎اندازی شده است. حال متقاضیان عزیز می ­توانند با ارائه نظرات خود از طریق سامانه پیام کوتاه آذطب به شماره ذیل ما را در ارائه خدمات بهتر و تسریع در امور تحصیلی و سایر خدمات یاری فرمایند. 

برای شروع کافیست یک پیامک خالی بفرستید و از منوی سامانه آذطب گزینه موردنظر خود را انتخاب کرده و منتظر پاسخگویی آذطب و نتیجه درخواست خود باشید.


از دیگر مزایای این سرویس استعلام و پیگیری روند کاری در هر مرحله و تعیین آخرین وضعیت پذیرش تحصیلی متقاضیان می‌باشد، برای اینکار کافیست کد ملی ۱۰ رقمی خود را بدون خط تیره و تنها به این صورت “0123456789” به سامانه پیام کوتاه آذطب ارسال کنید و بصورت آنلاین در هر لحظه از شبانه روز در جریان موقعیت پرونده باشید و از سایر خدمات پیامکی آذطب بهره ببرید. 

« سایت‌های خدماتی گروه‌های دانشجویی زیرمجموعه آذطب »

همین حالا می‌توانید آگهی خود را در آذطب ثبت کنید، از کترینگ آذطب سفارش غذا بدهید، محل اقامت و تور موردنظر را رزرو و ترانسفر خود را به ثبت برسانید

کلیه خدمات اطلاع‌رسانی و تهیه گزارشات و پشتیبانی و سایر امکانات تحصیلی در پورتال آذطب رایگان بوده و تنها خدمات و محصولات زیرمجموعه‌ها شامل هزینه هستند

🏠 اسکان 🚖 ترانسفر 🌍 تورلیدر 🎫 بلیـت 📌 نیازمندی 🏪 فروشگاه 🍳 کترینگ